Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KABUTO, Japan, sannolikt 1500-tal, hjälmklocka i stål indelat i 22 fält, nackskydd med 4 lameller
Renoverad och kompletterad, slitage
543034
2018-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här