Kabuto

Kabuto
Kabuto
Kabuto
Kabuto
Kabuto
Kabuto
Kabuto
Kabuto
Kabuto
Kabuto

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KABUTO, Japan, sannolikt 1500-tal, hjälmklocka i stål indelat i 22 fält, nackskydd med 4 lameller

Renoverad och kompletterad, slitage

543034

2018-05-13