Per Gunnar Thelander litografi

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

PER GUNNAR THELANDER (född 1936): Komposition med profiler, signerad PG Thelander, numrerad 63/200, bildmått ca 32x43 cm

543066

2018-05-12