Skulptur Frankrike

Skulptur Frankrike
Skulptur Frankrike
Skulptur Frankrike
Skulptur Frankrike
Skulptur Frankrike
Skulptur Frankrike
Skulptur Frankrike
Skulptur Frankrike
Skulptur Frankrike
Skulptur Frankrike
Skulptur Frankrike
Skulptur Frankrike
Skulptur Frankrike
Skulptur Frankrike

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKULPTUR, 1900-tal, patinerad metall och sten, signerad R. Varnier, i form av jägare och panter, höjd inklusive sockel ca 61, längd sockel ca 85 cm

Sockel med mindre nagg.

543090

2018-05-12