Théodore Gudin, Neapelbukten och Vesuvius

Klubbat för:

48 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

THÉODORE GUDIN (Frankrike 1802-1880): Neapelbukten med Vesuvius i bakgrunden, signerad och daterad T. Gudin 1853, olja på duk, 99 x 132 cm.

pierre.olbers@auktionsverket.se

543095

2018-06-18