Vitrinskåp fanért i mahogny 1900-talets mitt

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, fanérat i mahogny, 1900-talets mitt, Louis XVI-stil, beslag i mässing, marmorskiva, invändigt med belysning, höjd 140, 68x33 cm, nyckel medföljer

Slitage, sprickor och fläckar

543108

2018-05-14