Uno Dahlén "Aneta" takarmaturer 1 par

Uno Dahlén
Uno Dahlén
Uno Dahlén
Uno Dahlén
Uno Dahlén
Uno Dahlén
Uno Dahlén
Uno Dahlén

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UNO DAHLÉN, "Aneta", takarmaturer, 1 par, mässing, Växjö, 1900-talets andra hälft, höjd 23 cm

Fläckar, slitage

543113

2018-05-14