Värja

Värja
Värja
Värja
Värja
Värja
Värja
Värja
Värja

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄRJA, empire, tveäggad klinga, mässingsfäste dekorerat med troféknippe och lejonhuvud, skinnklädd kavel, skinnbalja med mässingsdetaljer, längd 83 cm

Skador till handfästet och parerplåten med lagningar, slitage på baljan

543115

2018-05-13