Värja
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄRJA, empire, tveäggad klinga, mässingsfäste dekorerat med troféknippe och lejonhuvud, skinnklädd kavel, skinnbalja med mässingsdetaljer, längd 83 cm
Skador till handfästet och parerplåten med lagningar, slitage på baljan
543115
2018-05-13