Gustaf Hertzberg

Gustaf Hertzberg
Gustaf Hertzberg
Gustaf Hertzberg
Gustaf Hertzberg

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAF HERTZBERG (1832-1878): Porträtt av Christian Adolf Cantzler, teckning, signerad och daterad A. G. Hertzberg 1850, ca 26x21 cm

543140

2018-05-12