Bertil Vallien konstglas
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BERTIL VALLIEN, glasbåt, 1900-talets slut, Kosta Boda, gjuten, innesluten figur och bubbel, signerad B Vallien och numrerad 005821/95, längd ca 17,5 cm, etui medföljer
Kuntoraportti
Smärre slitage
543144
Päivämäärä:
2018-05-25