Bertil Vallien konstglas

Bertil Vallien konstglas
Bertil Vallien konstglas
Bertil Vallien konstglas
Bertil Vallien konstglas
Bertil Vallien konstglas
Bertil Vallien konstglas
Bertil Vallien konstglas
Bertil Vallien konstglas
Bertil Vallien konstglas
Bertil Vallien konstglas
Bertil Vallien konstglas
Bertil Vallien konstglas

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL VALLIEN, glasbåt, 1900-talets slut, Kosta Boda, gjuten, innesluten figur och bubbel, signerad B Vallien och numrerad 005821/95, etikettmärkt, längd ca 17,5 cm, originallåda i trä medföljer

En mindre nagg vid kanten

543146

2018-05-25