bord nyrokoko

bord nyrokoko
bord nyrokoko
bord nyrokoko
bord nyrokoko
bord nyrokoko
bord nyrokoko
bord nyrokoko
bord nyrokoko

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, rokokostil, omkring 1900, fanérat i valnöt med bronsbeslag, glasskiva, höjd ca 60, 112x62 cm

Smärre slitage, repor och fläckar, nagg på glasskivan

543157

2018-05-16