Alberts bord
2018-05-13
543158
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALBERTS, bord, Tibro, 1950/60-tal, svärtat trä, rotting, skodda ben, höjd ca 56 samt 60x50 cm
Slitage