Bordslampa skinnklädd stomme

Bordslampa skinnklädd stomme
Bordslampa skinnklädd stomme
Bordslampa skinnklädd stomme
Bordslampa skinnklädd stomme
Bordslampa skinnklädd stomme
Bordslampa skinnklädd stomme
Bordslampa skinnklädd stomme
Bordslampa skinnklädd stomme

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, Boréns Aktiebolag, Borås, 1900-talets andra hälft, mjässing,,skinnklädd stomme, höjd ca 47 cm

Bruksslitage

543159

2018-05-12