Spegel tillskriven Estrid Ericson

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SPEGEL, tillskriven Estrid Ericson för Svenskt Tenn, förgyllt trä samt blå textildel, höjd ca 141x46 cm

Bruksslitage

543163

2018-05-12