Fabian Lundqvist olja

Fabian Lundqvist olja
Fabian Lundqvist olja
Fabian Lundqvist olja
Fabian Lundqvist olja

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FABIAN LUNDQVIST (1913-1989): Figurkomposition med två kvinnor, signerad Fabian Lundqvist, olja på duk, 45,5x38 cm

543172

2018-05-12