Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 8 st., 1900-talets första hälft, barockstil, ek, klädd i skinn, skyltmärkta Firma Möbler & Inredningar, G H Wrange Stockholm, sitthöjd ca 45 cm
Slitage
543180
2018-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här