Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 8 st., 1900-talets första hälft, barockstil, ek, klädd i skinn, skyltmärkta Firma Möbler & Inredningar, G H Wrange Stockholm, sitthöjd ca 45 cm

Slitage

543180

2018-05-12