Orientmatta Bakhtiari ca 1920-tal
Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
ORIENTMATTA, Bakhtiari, antik ca 1920-tal, 380x306 cm
För frågor och konditionsrapport kontakta ulrica.tillander@auktionsverket.se
Smärre slitage, smärre skador på kelimbården på kortsidorna
543186
2018-06-18