Bokhyllor Boknäs

Bokhyllor Boknäs
Bokhyllor Boknäs
Bokhyllor Boknäs
Bokhyllor Boknäs
Bokhyllor Boknäs
Bokhyllor Boknäs
Bokhyllor Boknäs
Bokhyllor Boknäs
Bokhyllor Boknäs
Bokhyllor Boknäs
Bokhyllor Boknäs
Bokhyllor Boknäs

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BOKNÄS, bokhyllor / bokskåp, betsad björk, 12 kassetter med glasluckor, med 2 underreden, 2 krön, modellernas bredd 86,5x41, totalhöjd 237 cm

Slitage, fläckar, märken, skador

543197

2018-05-13