Victor Vasarely

Victor Vasarely
Victor Vasarely
Victor Vasarely
Victor Vasarely
Victor Vasarely
Victor Vasarely
Victor Vasarely
Victor Vasarely
Victor Vasarely
Victor Vasarely

Klubbat för:

240 EUR

Utropspris

300 EUR

VICTOR VASARELY (1906-1997): "Octal"
Sign. Litografi, 98/150, 31x25 cm.

543201

2018-05-12