Rölakanmatta Ingegerd Silow
Klubbat för:
3 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
INGEGERD SILOW, rölakanmatta, signerad IS, ca 235x165 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
543204
Päivämäärä:
2018-05-15