Rölakanmatta Ingegerd Silow

Rölakanmatta Ingegerd Silow
Rölakanmatta Ingegerd Silow
Rölakanmatta Ingegerd Silow
Rölakanmatta Ingegerd Silow
Rölakanmatta Ingegerd Silow
Rölakanmatta Ingegerd Silow
Rölakanmatta Ingegerd Silow
Rölakanmatta Ingegerd Silow

Klubbat för:

3 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

INGEGERD SILOW, rölakanmatta, signerad IS, ca 235x165 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

543204

Päivämäärä:

2018-05-15