Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERIK ABRAHAMSON (1871-1907): Bråviken, signerad Abrahamson, olja på duk, ca 69x109 cm
Duklagning/ retusch
543205
2018-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här