Pekka Halonen

Pekka Halonen
Pekka Halonen
Pekka Halonen
Pekka Halonen
Pekka Halonen
Pekka Halonen
Pekka Halonen
Pekka Halonen

Klubbat för:

16 000 EUR

20 000 EUR

PEKKA HALONEN (1865-1933): Snöiga tallar, signerad samt daterad 1913. Olja på duk 91x60 cm.

543207

2018-05-21