Ingegerd Silow rölakanmatta

Ingegerd Silow rölakanmatta
Ingegerd Silow rölakanmatta
Ingegerd Silow rölakanmatta
Ingegerd Silow rölakanmatta
Ingegerd Silow rölakanmatta
Ingegerd Silow rölakanmatta
Ingegerd Silow rölakanmatta
Ingegerd Silow rölakanmatta

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGEGERD SILOW, rölakanmatta, signerad IS, ca 200x140 cm

Bruksslitage, fläckar

543213

2018-05-15