Marianne Lindberg De Geer

Marianne Lindberg De Geer
Marianne Lindberg De Geer
Marianne Lindberg De Geer
Marianne Lindberg De Geer

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MARIANNE LINDBERG DE GEER (född 1946): "A study in unhuman relations 5", signerad och daterad på baksidan (etikett) MLDG 2010, krita på papper, ca 56x76 cm

543239

2018-05-13