Holländsk skola oljemålning

Holländsk skola oljemålning
Holländsk skola oljemålning
Holländsk skola oljemålning
Holländsk skola oljemålning
Holländsk skola oljemålning
Holländsk skola oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HOLLÄNDSK SKOLA (16/1700-tal): Kroginteriör med samtalande män, olja på duk, ca 37x32 cm, bär skylt "Isack van Ostade 1621-1649"

Krackeleringar, färgbortfall

543242

2018-05-12