Vitrinskåp "Cortina" Svante Skogh

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SVANTE SKOGH, vitrinskåp "Cortina", Seffle Möbelfabrik 1960-tal, fanerat i riopalisander, rektangulär form på kopplad benställning, två större och tre mindre lådor med knappar av riopalisander, vitrindel invändigt fanerad med björk och försedd med två hyllplan bakom skjutdörrar av glas, höjd ca 140, längd ca 75, djup ca 30 cm

Mycket fint skick, bakstycket med färgbortfall

543247

2018-05-12