Gino Severini
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
GINO SEVERINI (1883-1966): ´´Le Cycliste´´, signerad Gino Severini, 41/150, litografi, blindstämpel L´Oeuvre Gravée, bladmått ca 50x65 cm, bildmått ca 38,5x55,5 cm
Oramad, smärre hanteringsveck, fläckar i marginalen (fingeravtryck)
543250
2018-05-13