Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
REINOLD NORSTEDT (1843-1911): Gård, signerad och daterad Stockholm 1893, olja på pannå, ca 38,5x32,5 cm
Oramad
543268
2018-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här