Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, "Ormbunke", 1900-tal, gjutjärn, träribbor, längd ca 133, sitthöjd ca 42 cm
Lagning, slitage, ojämnt målad
543270
2018-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här