Trädgårdssoffa Ormbunke 1900-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TRÄDGÅRDSSOFFA, "Ormbunke", 1900-tal, gjutjärn, träribbor, längd ca 133, sitthöjd ca 42 cm

Lagning, slitage, ojämnt målad

543270

2018-05-16