Skirn

Skirn
Skirn
Skirn
Skirn
Skirn
Skirn
Skirn
Skirn
Skirn
Skirn

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FORSKRIN, 1700-tal, smides belsag, furu, märkt BI, höjd 25, 59x40 cm, nyckel finns

Lagad botten, slitage

543301

2018-05-13