Klubbat för:
200 EUR
300 EUR
TAPIO WIRKKALA, konstglas, 2 delar, "Kantarell", signerad Tapio Wirkkala Iittala, den mindre med årtal -54. Linjeslipat glas. Höjd 9-14,5 cm.
Små skador undrtill.
543308
2018-06-03