Tapio Wirkkala

Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala
Tapio Wirkkala

Klubbat för:

200 EUR

300 EUR

TAPIO WIRKKALA, konstglas, 2 delar, "Kantarell", signerad Tapio Wirkkala Iittala, den mindre med årtal -54. Linjeslipat glas. Höjd 9-14,5 cm.

Små skador undrtill.

543308

2018-06-03