Oidentifierad konstnär 1800-tal oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ENGELSK SKOLA (1800-tal): skjul, olja på duk, ca 50x75 cm

smärre krackeleringar

543316

2018-05-13