Oscar Törnå oljemålning

Oscar Törnå oljemålning
Oscar Törnå oljemålning
Oscar Törnå oljemålning
Oscar Törnå oljemålning
Oscar Törnå oljemålning
Oscar Törnå oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OSCAR TÖRNÅ (1842-1894): Soldat, signerad Oscar Törnå, olja på duk, ca 63x51 cm

543332

2018-05-13