Golvvas Kina

Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GOLVVAS, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, dekor av blommor, fåglar, granatäpplen och fåglar i emaljfärger samt guld, kalligrafi med två sigill, höjd ca 71 cm, sockel medföljer

Sockeln med lagningar

543343

2018-05-14