Mathsson & Hein bord superellips

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, bord, superellips, fanerat i björk, 4 silvergrå spännben i metall, etikettmärkt Bruno Mathsson International, höjd ca 70,5, 200 x 100 cm

Bruksslitage, repor, märken

543352

2018-05-13