Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KONRAD EKDAHL-ASKIM (1910- 2002) "Norra hamnen - Strömstad", signerad K Ekdahl, olja på duk, ca 49x59 cm
Uppfodrad
543353
2018-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här