Konrad Ekdahl-Askim oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KONRAD EKDAHL-ASKIM (1910- 2002) "Norra hamnen - Strömstad", signerad K Ekdahl, olja på duk, ca 49x59 cm

Uppfodrad

543353

2018-05-13