Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HELGE FRENDER (1906-1976): Stilleben, signerad och daterad Frender -44, olja på pannå, ca 33x41 cm, oramad
Marginaler med smärre bortfall
543354
2018-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här