Zoia Krukowskaja Lagerkrans

Zoia Krukowskaja Lagerkrans
Zoia Krukowskaja Lagerkrans
Zoia Krukowskaja Lagerkrans
Zoia Krukowskaja Lagerkrans

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ZOIA KRUKOWSKAJA LAGERKRANS (1903-1999): Ung flicka med luta signerad Zoia, olja med guldgrund på pannå, 45x38 cm

Smärre ytskador

543355

2018-05-13