Uno Vallman oljemålning
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
UNO VALLMAN (1913-2004): Fantasifull kyrkointeriör, signerad och daterad Uno Vallman 1969, olja på duk, utsällningsetikett a tergo från swedish modern gallery, minnesutställning, lot ID 68, ca 54x65 cm
543356
2018-05-13