Uno Vallman oljemålning

Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): Fantasifull kyrkointeriör, signerad och daterad Uno Vallman 1969, olja på duk, utsällningsetikett a tergo från swedish modern gallery, minnesutställning, lot ID 68, ca 54x65 cm

543356

2018-05-13