Uno Vallman oljemålning

Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning
Uno Vallman oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

UNO VALLMAN (1913-2004): Stilleben med flaskor och kvinnobyst, signerad och daterad Uno Vallman 1944, olja på duk, utsällningsetikett a tergo från swedish modern gallery, minnesutställning, lot ID 16, ca 118x65 cm, oramad

543357

2018-05-13