Lennart Jirlow

Lennart Jirlow
Lennart Jirlow

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART JIRLOW, (född 1936): "Den gamla restaurangen", signerad L Jirlow, 39/310, blindstämpel Mourlot, färglitografi, ca 37x53,5 cm

543370

2018-05-13