Hans Valter Sundberg - Blandteknik
Valmis
2018-05-18
543386
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
HANS VALTER SUNDBERG (1922-2004), "Insekter slå sig ned på stranden", signerad H. V Sundberg, daterad a tergo 1958, blandteknik på pannå, ca 21x29 cm
Fläckar