Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
HANS VALTER SUNDBERG (1922-2004), "Insekter slå sig ned på stranden", signerad H. V Sundberg, daterad a tergo 1958, blandteknik på pannå, ca 21x29 cm
Fläckar
543386
2018-05-18