Hans Valter Sundberg - Blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

HANS VALTER SUNDBERG (1922-2004), "Insekter slå sig ned på stranden", signerad H. V Sundberg, daterad a tergo 1958, blandteknik på pannå, ca 21x29 cm

Fläckar

543386

2018-05-18