Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, sannolikt Glössner & Co, 1940/50-tal, fot i teak och mässing, vit glaskupa med slipad håldekor, höjd ca 164 cm
Lätt bruksslitage, mäsingsfot med smärre repor och fläckar
543389
2018-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här