Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, sannolikt Glössner & Co, 1940/50-tal, fot i teak och mässing, vit glaskupa med slipad håldekor, höjd ca 164 cm

Lätt bruksslitage, mäsingsfot med smärre repor och fläckar

543389

2018-05-15