Stig Lindberg relief

Stig Lindberg relief
Stig Lindberg relief
Stig Lindberg relief
Stig Lindberg relief
Stig Lindberg relief
Stig Lindberg relief
Stig Lindberg relief
Stig Lindberg relief
Stig Lindberg relief
Stig Lindberg relief

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STIG LINDBERG, relief, komposition med kvinna och moln, Gustavsberg, signerad Stig L, a tergo stämplad Gustavsberg, keramik, 33x33 cm

En nagg vid kanten

543394

2018-05-13