Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STIG LINDBERG, relief, komposition med kvinna och moln, Gustavsberg, signerad Stig L, a tergo stämplad Gustavsberg, keramik, 33x33 cm
En nagg vid kanten
543394
2018-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här