Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORDSUR, Frankrike Louis XV-stil, förgylld zink, pendel och nyckel finns, delvis bränn förgylld, med träsockel, höjd 38 cm, bredd 35 cm
Slitage. Förgyllning bortskavd.
543397
2018-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här