Hans Valter Sundberg - Porträtt

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS VALTER SUNDBERG (1922-2004), 1900-talets mitt, porträtt föreställande kvinna, signerad Hasse, olja på duk, ca 56x46 cm

Något ospännd duk, oramad

543412

2018-05-18