Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VICKE LINDSTRAND, 2 st. figuriner, "Eskimå", Upsala Ekeby, glaserad lergods, monogramsignerade V.L., höjd ca 23-32 cm
Stående figur med glasyrnagg på baksidans nederdel
543419
2018-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här