Vicke Lindstand Upsala Ekeby

Vicke Lindstand Upsala Ekeby
Vicke Lindstand Upsala Ekeby
Vicke Lindstand Upsala Ekeby
Vicke Lindstand Upsala Ekeby
Vicke Lindstand Upsala Ekeby
Vicke Lindstand Upsala Ekeby

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VICKE LINDSTRAND, 2 st. figuriner, "Eskimå", Upsala Ekeby, glaserad lergods, monogramsignerade V.L., höjd ca 23-32 cm

Stående figur med glasyrnagg på baksidans nederdel

543419

2018-05-15